+90 216 327 23 00

Sürücülü Zemin Yıkama

♦Sürücülü Zemin Yıkama Makinesi B 9001

♦Sürücülü Zemin Yıkama Makinesi B 12001

SÜRÜCÜLÜ ZEMİN YIKAMA MAKİNESİ B 12001 GENEL BİLGİLERİ:

Geniş ve orta büyüklük de alanlar için tasarlanmış B 9001 ve B 12001 Sürücülü (binilebilir) sert zemin yıkama zotomatı ile mermer, fayans, beton, granit, vs. ile kaplanmış tüm iç ve dış alanların yıkama temizliğinde mükemmel sonuçlar elde edilir.

Yaklaşık 12mm kalınlıkta ve çarpmalara dayanıklı polieliten rotasyon gövde mevcuttur. Lazer kaynaklı çelik şase ve elektrostatik boya, her türlü hava koşullarına direnç sağlar. Önden çekişli yürüyüş aksamı sayesinde, ince toz, kum ile kaplı alanların zemin yıkama işlemini yapar.Ayrıca kullanıcının rahat ve kolay çalışabilmesini sağlayan ergonomik oturma koltuğu ve kolay kullanım panosu mevcuttur.

*Birinci sınıf sert zemin yıkama ve bakımında yüksek kapasite

*İşçilik, kimyasal ve sudan %85’e varan tasarruf

*Tek geçişte, otomatik olarak kimyasallı suyu zemin üzerine dağıtır, aynı anda fırçalama ve yüksek vakum gücüyle etkin temizlik sağlar.

*Bir defa şarj ile 3-4 saat süreli kullanım imkanı

*Saatte 1000m² ile 6000m² arası temizlik yapar.

KullanımAlanları: Fabrikalar, okullar, hastaneler, belediyeler, kapalı spor salonları,

galeriler, alış veriş merkezleri, servisler, garajlar, showroomlar, havalimanları,  iş merkezleri, temizlik şirketleri, kamu kurumları ve sert zemin temizliğinin ihtiyacı olan her yerde zemin temizlik makinesi olarak kullanılır.

Cleantem