+90 216 327 23 00

WESTER 50

Yorgan Yıkama Makinası WESTER 50

YORGAN YIKAMA MAKİNASI WESTER 50 GENEL BİLGİLERİ:

Yorgan yıkama makinası fiyatları, battaniye  yıkama makinasının iç tamburu ve dış tamburu 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Otomatik ve manuel kontrol paneli sistemi sayesinde yorgan ve battaniyelerin uygun yıkama, durulama ve sıkma işlemlerini profesyonel olarak yapar. İsteğe göre programlama menüsü sayesinde mükemmel yıkama yaparak, kullanıcılarına büyük avantajlar sağlar. Hız indirici mekanizması redüktörlü sistem olup, iç tambur devir sayısı her zaman aynıdır. Bu sebeple yorgan ve battaniyelerde mükemmel bir temizlik sağlar. Yorgan yıkama makinası fiyatları ve battaniye yıkama makinası zaman ayarlı olup, yıkama süresini isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Kapak açıldığında makinayı otomatik olarak durduran emniyet tertibatı vardır. Kapak ayar kolu ve muhafazası mevcuttur.

 

Yorgan Yıkama Makinası Fiyatları

Yorganlar hayatımızın her anında özellikle de soğuk kış gecelerinde yanımızda olan mükemmel derecede içimizi ısıtan ürünlerdir. Yorgansız bir uyku düşünülmemektedir.
Yorgan ne kadar sağlıklı ve temizse güzel bir uyku da o kadar yakın olmaktadır.
Tüm günün yorgunluğunu temiz bir yorganın rahatlığıyla uyuyarak atabilmek en büyük zevklerden biridir.
Yorganlar ise çeşit çeşittir.
Tek kişilik, elyaflı, çift kişilik, silikonlu, pamuk, yün, ince, kalın vs. derken hangisiyle daha rahat ediyorsanız onu kullanmaktasınız. Ancak yorganlar hep aynı şekilde temiz kalmamaktadır.
Bir süre sonra kirlenen yorganlar sağlık açısından da tehlike oluşturmaktadır.
Çünkü yorgan yıkama makinası gibi sık kullanılan eşyalarda bakteri oluşumu daha sık görülmektedir.
Gelişen yapılanma ve şehirleşme ile de yorgan yıkamak her yerde mümkün olmamaktadır.
Bu yüzden, Fabrikamızın son teknoloji, modern yıkama makinelerinde yıkanan yorganlar ile daha güzel uyku deneyimi yaşayacaksınız.
Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.
Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır.
Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel endüstriyel yıkama makineleri kullanılmaktadır.
Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce, varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.
Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.
Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.
Çünkü, yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa, yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.
Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresinize teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.
Ayrıca yorgan yıkama makinası fiyatları ve battaniyeler, makinelerde tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz.
Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.

Cleantem