+90 216 327 23 00

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız TEMAK ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MAKİNA SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. Ünvanıyla İstanbulda kurulmuştur. Faaliyetlerini temizlik makinaları üzerine CLEANTEM markasıyla Türkiye’nin endüstriyel sanayi tip temizlik makinaları, halı ve koltuk yıkama makinalarını entekre olarak üreten en büyük temizlik teknolojileri şirketi haline gelmiştir. Sektöründe lider olan, Temak temizlik makineleri CLEANTEM markasıyla dünyanın birçok ülkelerine ihracatini yapmaktadır. Ortadoğu ve orta asya pazarlarına ihracatları devam etmektedir. (Kazakistan, Özbekistan, Kirgizistan, Türkmenistan ve Tacikistan) ,Afganistan, Pakistan, Çin’in Batısı (Doğu Türkistan Ve Tibet), Moğolistan ve Rusya’nın bir kısmı ile kuzeydoğu İran gibi ülkelere ürettiği halı yıkama makinaları ve temizlik makinelerinin satışlarını yaptiği gibi, distribütörlük çalışmaları da devam etmektedir.

Temak Grup

 

Temak Grup

Temak Grup, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Cleantem bir Temak Grup kuruluşudur.

Temak Grubu‘nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Temak Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Tecrübelerimiz


Yıllardır temizlik sektöründe hizmet ve üretim alanında faaliyet yürütmüş ve yoğun birikime sahip bir yardımcınız olacak!

Diğer firmaların ne kadar süreden beri bu sektörde olduğunu bizim kuruluş tarihimizle kıyaslayınız!

Temizlik ekipmanı ve makinalar konusunda Türkiye’nin en kapsamlı AR-GE yapılarak yürütülen bir Ürün ve hizmet sistemini  kullanırsınız!

Diğer firmaların AR-GE kapsamıyla bizimkini kıyaslayınız!

Ürettiğimiz makinalar ve kullanacağınız hizmet işinizi destekleyecek ve genişlemesine katkı sağlayacak!

Diğer firmaların sağladıkları sonuçlarla bizdekileri karşılaştırınız!

Hizmet Kalitesi ve Performans

Kolay kolay aksamayan, güçlü otomasyon ve donanım özelliklerine sahip full otomatik makinalarımızdan her an yüksek performansla kaliteli hizmet alırsınız!
Diğer firmaların hizmet kalitesi, süreklilik ve üretim performansıyla bizi kıyaslayınız!
Diğer firmaların yurt genelindeki servis ağı hizmetini bizim  servisimizle karşılaştırınız!